اکثر زنان زندانی به جزیره ریکرز منتقل خواهند شد

اکثر زنان زندانی به جزیره ریکرز منتقل خواهند شد


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در مرکز بدنام زنان جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، به زندان های ایالتی در شهرستان وستچستر منتقل می شوند تا تعداد افراد در زندان های بحرانی کاهش یابد.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک استانی و شهری برای انتقال “تقریباً همه زنان و افراد ترنس” از جزیره از هفته آینده خبر دادند.

230 زندانی که در مرکز خوانندگان رز مایکل آیلندز نگهداری می شوند ، به تأسیسات بدفورد هیلز و تاسیسات اصلاحی تاکونیک ، در 40 مایلی شمال شهر نیویورک تحویل داده می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به بهبود مسائل مربوط به پرسنل ، محدودیت ظرفیت و ایمنی چند صد زندانی کمک می کند.” مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز M. باز می شود یا خیر.

زندانیان در زندان های زنان مدتهاست که شرایط بد ، کمبود منابع پزشکی و انواع سوء استفاده های نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر با شکایت 1.2 میلیون دلاری دو زن که گفتند بارها مورد تعرض و توهین کارکنان زندان موسوم به Rosie’s قرار گرفته است ، رسیدگی کرد.

انجمن عدالت جامعه زنان ، که کمپینی را برای بستن زندان زنان رهبری می کند ، در بیانیه ای اعلام کرد که شهر از این تصمیم استقبال کرده و خواستار آزادی زندانیان زن شده است که می توانند جایگزین زندان شوند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی گروه ، گفت: “این یک مکان باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما است که بسیاری از آنها قربانی آزار و اذیت هستند.” “شفا امروز آغاز می شود.”

این زندان که در سال 1988 افتتاح شد دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی است و اخیراً مرکز ویژه ای برای زنان تراجنسیتی نیز اضافه شده است. در سال 2019 ، لیلین پولانکو ، زن 27 ساله تراجنسیتی که به اتهام روسپی گری و در اختیار داشتن سطح پایین مواد مخدر با 500 دلار گروگان گرفته شده بود ، در قسمت خلوت محل زندگی خود مرده پیدا شد. این شهر 5.9 میلیون دلار به خانواده پولانکو پرداخت کرد.

به گفته هوچول ، هرکسی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در رایکرز قرار می گیرد ، می تواند در تأسیسات وستچستر تحت درمان قرار گیرد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، اداره اصلاحات دو بار در روز حمل و نقل را به این مرکز ارائه می دهد ، که در هر دو منطقه دارای ایستگاه های اتوبوس برای اعضای خانواده و بستگان زندانیان است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *